Vyhledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

Lístky do Paříže

Vítejte na stránkách ListkyPariz.cz, stránkách pro všechny zájemce o lístky do kabaretů a na nejrůznější atrakce a okružní jízdy po Paříži. Zde si můžete zakoupit lístky např. do Moulin Rouge, Lido de Paris, nebo vyzkoušejte třeba večeři na Eiffelově věži, prohlídku Louvru s průvodcem, večeři při plavbě po řece Seině nebo návštěvu zámku Versailles. Možností je nespočetně mnoho, ale jednu věc mají společnou – lístky na ně si můžete zakoupit zde, na webových stránkách ListkyPariz.cz, kde si můžete lístky na vše co Paříž nabízí zakoupit z pohodlí vašeho domova.

  • Více než 3.4 milióny prodaných vstupenek

    Přes 4000 nabídek ve 30 městech

  • 100% bezpečný platební systém

    Nákup na našich stránkách je naprosto bezpečný

  • Platba v Kč

    Bez jakýchkoliv skrytých poplatků

Similar experiences

Mohlo by Vás zaujmout

Moulin Rouge

4.6 (696)
Ze Kč 2660

Od roku 1889 představení Moulin Rouge okouzluje a baví diváky z celého světa. Je to jedno z míst, které prostě musíte při návštěvě Paříže navštívit. Zarezervujte si vstupenky z pohodlí domova a překvapte svou rodinu, přátele nebo partnera zážitkem, který nemá obdoby!

Přehled

- Zajistěte si vstupenky na populární představení Moulin Rouge
- Nečekejte ve frontě u pokladny
- Vychutnejte si skvělé představení s večeří nebo šampaňským

Co mohu očekávat?

„Féerie“: Úžasný 2hodinový kankán!
Sledujte legendární představení „Féerie“ s působivým výkonem 60 umělců z celého světa. „Féerie” je fantastická dvouhodinová show s množstvím peří, drahokamy, třpytek a luxusu a hlavně s akrobaty, původní hudbou, a samozřejmě slavným kankánem.

Představení v sobě snoubí mnoho prvků pařížské ducha, kultury a atmosféry.

V kabaretu Moulin Rouge si také při večeři před představením můžete vychutnat tradiční francouzskou gastronomii – vyladěné pokrmy s šampaňským, oficiálním drinkem Moulin Rouge.
  
Máte na výběr ze dvou vstupenek: „Féerie“ se šampaňským nebo „Féerie“ s večeří. 

Zde vidíte nabídku z jídelního lístku:
Mistinguett menu
Toulouse-Loutrec menu
Belle Epoque menu
Dětské menu
Vánoční menu

Jak to funguje?

Jak získám vstupenky?
Krátce po dokončení vaší rezervace obdržíte e-mail s elektronickou vstupenkou. Stačí vstupenku vytisknout a přinést si ji do kabaretu Moulin Rouge. 

Kdy představení začíná?
Představení se koná denně ve 21:00 a 23:00. Pokud si zvolíte vstupenku s večeří, večeře se budete podávat v 19:00 a představení začne ve 21:00. 

Ať už si zakoupíte vstupenky s večeří, nebo bez ní, je dobré dostavit se do kabaretu Moulin Rouge půlhodinu před představením. 
 
Jak dlouho představení trvá?
Představení trvá 2 hodiny.  

Jsou nějaká pravidla oblékání?
Ano, vyžaduje se běžný ležérní styl (Casual) a ležérní obchodní styl (Business casual) oblékání. Kravata nebo šaty nejsou povinné. Džíny, šortky ani tenisky nejsou povoleny.

Důležitá informace

Kabaret Moulin Rouge je velmi populární a páteční a sobotní představení mohou být vyprodána měsíce dopředu. Zarezervujte si proto raději vstupenky s dostatečným předstihem. Vstupenky je snazší získat, pokud chcete kabaret Moulin Rouge navštívit v týdnu. 

Kategorie vstupenek

Dospělí (12+)
Děti (6–11)

Otevírací doba

Představení i s poloviční lahví šampaňského; Každý den ve 21:00 a v pátek a v sobotu také ve 23:00 představení s večeři; Každý den v 19:00

Bestseller

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Ušetřete čas – nestůjte ve frontě

Doba trvání: 2 hours

Otevírací doba

Adresa

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy