Vyhledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

Lístky do Paříže

Vítejte na stránkách ListkyPariz.cz, stránkách pro všechny zájemce o lístky do kabaretů a na nejrůznější atrakce a okružní jízdy po Paříži. Zde si můžete zakoupit lístky např. do Moulin Rouge, Lido de Paris, nebo vyzkoušejte třeba večeři na Eiffelově věži, prohlídku Louvru s průvodcem, večeři při plavbě po řece Seině nebo návštěvu zámku Versailles. Možností je nespočetně mnoho, ale jednu věc mají společnou – lístky na ně si můžete zakoupit zde, na webových stránkách ListkyPariz.cz, kde si můžete lístky na vše co Paříž nabízí zakoupit z pohodlí vašeho domova.

  • Více než 3.4 milióny prodaných vstupenek

    Přes 4000 nabídek ve 30 městech

  • 100% bezpečný platební systém

    Nákup na našich stránkách je naprosto bezpečný

  • Platba v Kč

    Bez jakýchkoliv skrytých poplatků

Similar experiences

Mohlo by Vás zaujmout

Okružní jízda a Eiffelova věž

4.1 (255)
Ze Kč 1564
Objevte krásnou Paříž ze dvou různých úhlů pohledu!

Zaprvé , tato exkurze vám dá příležitost poznat historické centrum Paříže a zažít projížďku městem v luxusním dvoupatrovém klimatizovaném autobusu . Zvukové komentáře (dostupné v 15 jazycích včetně angličtiny, španělštiny, francouzštiny, němčiny, italštiny či holandštiny) vám pomohou porozumět historii Paříže a poznat její hlavní náměstí, mosty, hlavní ulice a budovy, např.: náměstí Opery, Concorde, Champs-Élysées, Vítězný oblouk, náměstí Trocadéro, Invalidovna, Pont-Neuf, Náměstí Bastilly a opera, katedrála Notre-Dame, Lucemburské zahrady, Saint-Germain des Prés a Eiffelova věž

Okružní jízda autobusem končí pod Eiffelovou věží, kde bez fronty pokračuje přímo do výtahu až do 2. patra Eiffelovy věže , kde můžete zažít nádherný panoramatický výhled na Paříž. V případě zájmu je možné si na místě zakoupit lístky ještě do 3. patra Eiffelovy věže.

Trvání : 3 hodiny (závisí na čase stráveném na Eiffelově věži)
Časy odjezdů : 9:00, 12:00 a 14:45. Dostavte se prosím na místo alespoň 20 min. před odjezdem.

Pozn .: V ojedinělých případech je Eiffelova věž pro návštěvníky uzavřena z důvodu údržby, místní stávky v Paříži nebo na Eiffelově věži, dopravních problémů atd. V těchto případech bude návštěva Eiffelovy věže kompenzována prohlídkou věže Montparnasse v Paříži. Nechceme varovat předem, ale náš delegát v Paříži vám to sdělí dřív, než se na prohlídku vydáte. Nemůžeme nést odpovědnost za všechny tyto nenadálé změny kvůli neočekávané údržbě Eiffelovy věže, místní stávce v Paříži a/nebo na Eiffelově věži nebo dopravním problémům atd. Pokud je toto pro vás nepřijatelné, nerezervujte si prosím tento zájezd, protože žádná refundace v případě nahrazení Eiffelovy věže za věž Montparnasse nebude poskytnuta!

Okružní jízda a Eiffelova věž / Paris Eiffel Tour začíná na adrese: 2 Rue de Pyramides 75001 Paris

Kategorie vstupenek

Dospělý (12+)
Dítě (3-11)
Dítě (0-2): Zdarma

Otevírací doba

Okružní jízdy začínají každý den v 9:00, 10:30, 12:00, 14:45 a 16:00 hod.
Rezervovat nyní

Otevírací doba

Adresa

Okružní jízda a Eiffelova věž

Adresa
PARISCityVISION 2 Rue de Pyramides 75001 Paris

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy