Vyhledat vstupenky

Similar experiences

Mohlo by Vás zaujmout

Večeře na Eiffelově věži, plavba a Lido de Paris

Ze Kč 6745
Povečeřte v 1. patře Eiffelovy věže v Paříži, poté se vydejte na plavbu po řece Seině a nakonec zažijte večer v Lido de Paris! Perfektní večer s naším nejoblíbenějším programem v Paříži!

Večer začíná večeří (nápoje v ceně) v nové restauraci „58 Tour Eiffel “ v prvním patře Eiffelovy věže , a pokračuje prohlídkou hlavních Pařížských památek při plavbě po řece Seině .

Po plavbě následuje jízda autobusem do Lido de Paris, kde je v plánu návštěva nejnovějšího kabaretního představení “Merveilles”. Každý divák obdrží v Lido de Paris během představení sklenku šampaňského.

Na cestu mezi atrakcemi a zpět je zajištěn luxusní autobus a po celou dobu je k dispozici průvodce mluvící francouzsky a anglicky!

Poznámky :
* Restaurace „58 Tour Eiffel“ a Lido de Paris jsou velice populárními turistickými místy a mohou se zde vyskytnout fronty a čekání na vstup, jak do restaurace, tak do Lido de Paris. Za čekání neneseme zodpovědnost.
* V Lido de Paris je často velký počet zákazníků, takže prostor může působit přeplněně a stísněně.
* Je-li ve vaší skupině více než 8 lidí, pak je možné, že nedostanete samostatný stůl v restauraci „58 Tour Eiffel“ a můžete být rozděleni k více stolům!
* V ojedinělých případech, často z důvodu počasí, se plavba lodí přesouvá před večeři v restauraci „58 Tour Eiffel“. K tomuto často dochází nečekaně, a proto nemáme možnost vás o tom předem informovat. Za tuto změnu programu neneseme zodpovědnost.
* Společenský oděv podmínkou

Trvání : 7-8 hodin
Časy odjezdů : Každý den v 18:15. Dostavte se prosím na místo alespoň 30 min. před odjezdem.

Večeře na Eiffelově věži, plavba a Lido de Paris
začíná a končí na adrese: 2 Rue des Pyramides, 75001 Paris.

Poznámka : V autobuse nám můžete sdělit, ve kterém hotelu bydlíte, a je-li to v centru Paříže, autobus na cestě zpět zastaví poblíž vašeho hotelu, kde můžete vystoupit.

Kategorie vstupenek

Dospělý (12+)
Dítě (4-11)

Otevírací doba

Exkurze začíná každý večer v 18:15

Otevírací doba

Adresa

Večeře na Eiffelově věži, plavba a Lido de Paris

Adresa
PARISCityVISION 36 Avenue de la Bourdonnais 75007 Paris

×