Hledat

Similar experiences

Similar categories

Paradis Latin

Ze Kč 2099

Paradis Latin je ten nejautentičtější pařížský kabaret, který se v Paříži nachází. Připravte se na vynikající jídlo, šampaňské a skvělé představení.

Přehled

- Vyzkoušejte na vlastní kůži ten nejlepší pařížský kabaret
- Vyberte si z představení, představení a šampaňského nebo představení a večeře
- Užijte si výtečnou francouzskou večeři s vínem a šampaňským
- Utopte se v autentické francouzské atmosféře
- Vychutnejte si tradiční francouzský kankán
- Potěšte se živým vystoupením s publikem

Co mohu očekávat?

Užijte si kabaret Paradis Latin
Divadlo, které bylo vybudováno Gustavem Eiffelem v roce 1889, je národní památkou. Dnes jsou v něm uváděna představení Paradis à la Folie.

Představení obsahuje prestižní umělce a je uznáváno různými návštěvníky z celého světa. Tato představení jsou pojata v autentickém prostředí a jsou pohádkovým koktejlem moderních baletů, bohatých fanfár a hudební komedie. Představení také obsahuje velmi slavný francouzský kankán.

Paradis Latin kombinuje kvalitní kuchyni se stejně kvalitními službami a zároveň nádhernou přehlídku, která vám zaručí nezapomenutelný zážitek.

Můžete si vybrat mezi: pouze představení, představení a šampaňské (1 sklenice či 1/2 lahve), představení, 1/2 lahve šampaňského a 5 makronek nebo představení a večeře.

Jak to funguje?

Jak získám své vstupenky?
Krátce po vytvoření vaší rezervace vám bude vaše e-vstupenka zaslána přímo na váš email. Tu stačí poté vytisknout a přinést ji s sebou do divadla

Kde se divadlo nachází?
Paradis Latin se nachází v samém srdci Paříže, přibližně 500 metrů chůzí od Notre Dame, ve známé Latinské čtvrti. Je to pouze pár minut chůze od dvou stanic metra (Carinal Lemoine linka 10 a Jussieu na lince 10 a 7).

Jak dlouhé je představení?
Představení trvá 1,5 hodiny.

Jaké pokrmy se nachází v menu?
Výběr pokrmů můžete najít ve třech různých menu zde a navíc menu na Sv. Valentýna, Vánoce a Nový Rok zde.

Platí zde pravidla ohledně oblékání?
Pro vstup do Paradis Latin je vyžadován vhodný oděv, avšak kravata ani sako nejsou vyžadovány. Kraťasy, sportovní oblečení nebo tenisky či sportovní boty nejsou akceptovány.

Jsou dostupné dětské vstupenky?
Ne, do Paradis Latin nejsou dostupné dětské vstupenky.

Otevírací doba

Večeře je servírována ve 20:00. Představení začíná ve 21:30 a velkolepé finále je ve 23:00. Paradis Latin je uzavřen každé úterý. 

Kupujte

ned, 11 lis 2018

Otevírací doba

Večeře je servírována ve 20:00. Představení začíná ve 21:30 a velkolepé finále je ve 23:00. Paradis Latin je uzavřen každé úterý. 

Adresa

Paradis Latin

28 Rue du Cardinal Lemoine, 75005, Paříž