Vyhledat vstupenky

Similar experiences

Mohlo by Vás zaujmout

Historická Paříž

Ze Kč 1618
Paříž je starobylé město, které vzniklo přibližně před 2000 lety na ostrově Ile de la Cité . Tato turistická prohlídka je zaměřena na pařížskou historii a umění a zahrnuje vyhlídkovou jízdu nejstarší částí města. Nejprve můžete obdivovat náměstí Vendome, historický dům opery Opéra Garnier, Le Grand Louvre, Hôtel de Ville (radnice), náměstí Bastilly, Rue Saint-Antoine, čtvrť Le Marais, Latinskou čtvrť, Sorbonne, Collège de France, Panthéon, Lucemburské zahrady (senát) a Saint-Germain des Prés .

Následuje přesun na blízký ostrov Cité, kde vás čeká prohlídka katedrály Notre-Dame s průvodcem. (V případě velké návštěvnosti průvodce poskytuje výklad týkající se katedrály a jejích tří portálu před katedrálou, protože uvnitř je zákaz mluvit). Z lodi (Batobus) si prohlédnete čtvrť Notre-Dame a dostanete se zpět ke kanceláři PARISCityVISION, nedaleko muzea Louvre a Tuilerijských zahrad.

Důležité informace :
- Doba trvání: necelé 4 hodiny
- Prohlídka začíná každý den v 9:15.
- V případě velké návštěvnosti průvodce poskytuje výklad týkající se katedrály a jejích tří portálu před katedrálou, protože uvnitř je zákaz mluvit.
- V zimě, nebo když je hladina vody v Seině příliš vysoko, mohou být přejezdy pouze autobusem a vyjížďka lodí se vynechá.
- Prohlídka začíná a končí u PARISCityVISION, 2 Rue Des Pyramides, 75001 Paříž.

Kategorie vstupenek

Dospělý (18+)
Dítě (3-17)
Dítě (0-2): Zdarma

Otevírací doba

Prohlídka začíná každý den v 9:15.

Otevírací doba

Adresa

Historická Paříž