Vyhledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

Lístky do Paříže

Vítejte na stránkách ListkyPariz.cz, stránkách pro všechny zájemce o lístky do kabaretů a na nejrůznější atrakce a okružní jízdy po Paříži. Zde si můžete zakoupit lístky např. do Moulin Rouge, Lido de Paris, nebo vyzkoušejte třeba večeři na Eiffelově věži, prohlídku Louvru s průvodcem, večeři při plavbě po řece Seině nebo návštěvu zámku Versailles. Možností je nespočetně mnoho, ale jednu věc mají společnou – lístky na ně si můžete zakoupit zde, na webových stránkách ListkyPariz.cz, kde si můžete lístky na vše co Paříž nabízí zakoupit z pohodlí vašeho domova.

  • Více než 3.4 milióny prodaných vstupenek

    Přes 4000 nabídek ve 30 městech

  • 100% bezpečný platební systém

    Nákup na našich stránkách je naprosto bezpečný

  • Platba v Kč

    Bez jakýchkoliv skrytých poplatků

Similar experiences

Mohlo by Vás zaujmout

CDG Private Airport Transfer

5.0 (3)
Ze Kč 2829
Místo toho, aby s důrazem na veřejnou dopravu, nebo se snaží vlajky taxi, zvolte náš nákladově efektivní dopravu na soukromé letiště, aby vaše dovolená v Paříži můžete začít bez potíží. Náš řidič vás bude čekat na pařížském letišti Charles de Gaulle a odveze Vás do hotelu.

Bez ohledu na to, zda cestujete sami, v páru nebo ve velké skupině, budou naši zkušení, profesionální řidiči, aby vaše kyvadlovou dopravu do az letiště Charles de Gaulle je hračka!

Zde si můžete objednat rychlé, efektivní a soukromou kyvadlovou dopravu na letiště mezi letiště Charles de Gaulle a vašeho hotelu. Naše dveře-to-door politika zajišťuje dopravu do az vašeho hotelu a letiště Charles de Gaulle.

Stačí si objednat soukromou Charles de Gaulle letiště tady, a budete splňovat vlastním šoférem na letišti. Pokud si budete přát, můžete si objednat také kyvadlovou dopravu zpět, z hotelu na letiště.

Důležité informace:
- Krátce poté, co Vaše rezervace je dokončena, obdržíte e-jízdenku poštou. Prosím, vytiskněte si lístek a přinést s sebou.
- Předtím, než dokončíte rezervaci, budete požádáni, aby nám poskytli jména cestujících, datum příjezdu / odjezdu, informace o letu a hotelu (včetně adresy a telefonního čísla), a tak můžeme zařídit transfer.
- Dětské ceny jsou stejné jako dospělí.
- Ceny jsou zde na těchto stránkách jsou uvedeny za auto, ne za osobu.
- Bude poskytnuta sedan, prostor cruiser, minivan nebo trenér v závislosti na dostupnosti v den služby a počtu cestujících.
- Ty jsou povoleny pouze jeden standardní kufr a jeden kus příručního zavazadla na osobu.
- Cena pro soukromou Charles de Gaulle kyvadlová doprava na letiště zahrnuje tipy, silniční daň a daně.

Otevírací doba

Provozní doba: 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Otevírací doba

Adresa

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy