Hledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

CDG Private Airport Transfer

5.0 (3)
Ze 2 647 Kč
Místo toho, aby s důrazem na veřejnou dopravu, nebo se snaží vlajky taxi, zvolte náš nákladově efektivní dopravu na soukromé letiště, aby vaše dovolená v Paříži můžete začít bez potíží. Náš řidič vás bude čekat na pařížském letišti Charles de Gaulle a odveze Vás do hotelu.

Bez ohledu na to, zda cestujete sami, v páru nebo ve velké skupině, budou naši zkušení, profesionální řidiči, aby vaše kyvadlovou dopravu do az letiště Charles de Gaulle je hračka!

Zde si můžete objednat rychlé, efektivní a soukromou kyvadlovou dopravu na letiště mezi letiště Charles de Gaulle a vašeho hotelu. Naše dveře-to-door politika zajišťuje dopravu do az vašeho hotelu a letiště Charles de Gaulle.

Stačí si objednat soukromou Charles de Gaulle letiště tady, a budete splňovat vlastním šoférem na letišti. Pokud si budete přát, můžete si objednat také kyvadlovou dopravu zpět, z hotelu na letiště.

Důležité informace:
- Krátce poté, co Vaše rezervace je dokončena, obdržíte e-jízdenku poštou. Prosím, vytiskněte si lístek a přinést s sebou.
- Předtím, než dokončíte rezervaci, budete požádáni, aby nám poskytli jména cestujících, datum příjezdu / odjezdu, informace o letu a hotelu (včetně adresy a telefonního čísla), a tak můžeme zařídit transfer.
- Dětské ceny jsou stejné jako dospělí.
- Ceny jsou zde na těchto stránkách jsou uvedeny za auto, ne za osobu.
- Bude poskytnuta sedan, prostor cruiser, minivan nebo trenér v závislosti na dostupnosti v den služby a počtu cestujících.
- Ty jsou povoleny pouze jeden standardní kufr a jeden kus příručního zavazadla na osobu.
- Cena pro soukromou Charles de Gaulle kyvadlová doprava na letiště zahrnuje tipy, silniční daň a daně.

Otevírací doba

Provozní doba: 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Koupit

St, 24 čec 2024

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Otevírací doba

Adresa

CDG Private Airport Transfer

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy