Vyhledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

Lístky do Paříže

Vítejte na stránkách ListkyPariz.cz, stránkách pro všechny zájemce o lístky do kabaretů a na nejrůznější atrakce a okružní jízdy po Paříži. Zde si můžete zakoupit lístky např. do Moulin Rouge, Lido de Paris, nebo vyzkoušejte třeba večeři na Eiffelově věži, prohlídku Louvru s průvodcem, večeři při plavbě po řece Seině nebo návštěvu zámku Versailles. Možností je nespočetně mnoho, ale jednu věc mají společnou – lístky na ně si můžete zakoupit zde, na webových stránkách ListkyPariz.cz, kde si můžete lístky na vše co Paříž nabízí zakoupit z pohodlí vašeho domova.

  • Více než 3.4 milióny prodaných vstupenek

    Přes 4000 nabídek ve 30 městech

  • 100% bezpečný platební systém

    Nákup na našich stránkách je naprosto bezpečný

  • Platba v Kč

    Bez jakýchkoliv skrytých poplatků

Spokojeni zákazníci

Mohlo by Vás zaujmout

Prohlížení památek

Zkoumat a objevovat Paříž a její okolí s jedním z našich zajímavých, pohodlné a oblíbené okružní jízdy! Nabízíme jak prohlídky s průvodcem a další nezávislé hop-on hop off turné. Stejně jako plavby na řece Seině a samozřejmě spoustou zájezdů, které zahrnují návštěvu až na Eiffelovu věž! Připojte se k nám na výlet do Versailles nebo Mont Saint-Michel, nebo navštívit slavné muzeum Louvre. Užijte procházení naší velký výběr z mnoha památek, které Paříž má co nabídnout!

Ticmate Charita

Prohlížení památek

Vychutnejte si Paříž při některé z našich mnoha vzrušujících vyhlídkových projížděk. Prohlédněte si Paříž jak z ulic, tak z řeky Seiny a z Eiffelovy věže. Kompletní projížďky s průvodcem si můžete zakoupit zde!

Setřídit podle
Výsledky hledání: 1 - 50 (69)