Hledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Eiffelova věž: Rezervovaný přístup do 2. patra + plavba + prohlídka města

4.2 (316)
Ze 1 004 Kč

Eiffelova věž: Rezervovaný přístup do 2. patra + plavba + prohlídka města! S touto vstupenkou získáte prioritní přístup do 2. patra Eiffelovy věže, v ceně je také plavba po řece Seina a prohlídku Paříže autobusem. S touto prohlídkou uvidíte celou Paříž.   

Přehled

- Vyhněte se frontě na Eiffelovu věž 
- Prioritní vstup do 2. patra Eiffelovy věže 
- Prohlídka Paříže autobusem 
- Plavba po řece Seině  
- Audio průvodce  
- Výtahy do Eiffelovy věže 

Co mohu očekávat?

Zažijte Paříž ze země, vody i vzduchu 
První částí této prohlídky je návštěvy Eiffelovy věže, kde se vyhnete dlouhým frontám a půjdete přím k výtahu, který vás vyveze do 2. patra Eiffelovy věže. Zde najdete úžasný panoramatický pohled na Paříž. 

Po návštěvě Eiffelovy věže se přidáte k prohlídce města Paříže autobusem. Získáte možnost využít audio průvodce, díky kterému se můžete dozvědět více o historii Paříže a obdivovat náměstí, mosty, hlavní ulice a budovy, jako jsou Opera náměstí, Concorde, Champs-Elysees, Vítězný oblouk, Trocadero square, Invalides, Pont-Neuf, Bastille náměstí a samozřejmě Eiffelova věž. 

Prohlídka končí u základů Eiffelovy věže. Odtud vás přivítáme na palubě jednoho ze tří trimaranů, které patří Bateaux Parisiens na poslední část prohlídky. Plavbu po Seině, která trvá 1 hodinu. 

Pokud si chcete před plavbou udělat pauzu, není to problém. Vaše palubní vstupenka je platná na jakoukoliv plavbu během dne nebo večera. 

Jak to funguje?

Jak získám vstupenky? 
Krátce po dokončení rezervace obdržíte přímo na svůj e-mail elektronickou vstupenku. Akceptují se i vstupenky na mobilním telefonu.  

Na místo setkání se prosím dostavte 10 minut před začátkem prohlídky. Adresa setkání je v bezprostřední blízkosti Eiffelovy věže a bude viditelně uvedená na vaší e-vstupence. Zde se setkáte s průvodcem nebo zástupcem, který vás dovede k Eiffelově věži a ujistí se, že máte prioritní přístup na Eiffelovu věž. Je důležité se na místo setkání dostavit minimálně 10 minut před dobou odchodu, průvodce nemá možnost čekat na pozdně příchozí.   

Důležitá informace

- Audio průvodce je aplikace, kterou je možné si stáhnout na mobilní zařízení. Přineste si prosím vlastní sluchátka pro mobilní zařízení, díky tomu si budete moci na telefonech audio průvodce poslechnout. 
- Náš průvodce se ujistí, že získáte prioritní přístup k výtahům, s minimální dobou čekání. Není však možné vynechat fronty u bezpečnostní prohlídky, ty jsou povinné. Zde můžete očekávat určitou dobu čekání, než proběhne bezpečnostní prohlídka, kterému se není možné vyvarovat.  
- Plavba o délce 1 hodiny je dostupná kdykoliv budete chtít během rezervovaného dne, včetně večera. Není žádný specifikovaný čas odjezdu, jednoduše naskočte na výletní loď, kdy budete chtít.  
- Ve výjimečných případech, zejména vlivem velkého počtu denních návštěvníků Eiffelovy věže, se mohou elementy této prohlídky (jako jsou plavba, prohlídka města, oběd, večeře apod.) náhled změnit.  

Kategorie vstupenek

Dospělý (12+)
Dítě (3-11)
Dítě (0-2): Zdarma

Otevírací doba

Zkontrolujte prosím kalendář pro datum a čas.

Co není součástí?

- Přístup do 3. patra (vrchol) Eiffelovy věže  

Koupit

Pá, 14 čer 2024

Výtahem

Bestseller

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Ušetřete čas – nestůjte ve frontě

Audio průvodce

Doba trvání: 4 Hodiny

Co je součástí?

- Vyhněte se frontě na Eiffelovu věž 
- Prioritní vstup do 2. patra Eiffelovy věže 
- Prohlídka Paříže autobusem 
- Plavba po řece Seině  
- Audio průvodce  
- Výtahy do Eiffelovy věže 

Otevírací doba

Adresa

Eiffelova věž: Rezervovaný přístup do 2. patra + plavba + prohlídka města

Adresa
Place de Sydney, 75015 Paris

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy