Vyhledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

Lístky do Paříže

Vítejte na stránkách ListkyPariz.cz, stránkách pro všechny zájemce o lístky do kabaretů a na nejrůznější atrakce a okružní jízdy po Paříži. Zde si můžete zakoupit lístky např. do Moulin Rouge, Lido de Paris, nebo vyzkoušejte třeba večeři na Eiffelově věži, prohlídku Louvru s průvodcem, večeři při plavbě po řece Seině nebo návštěvu zámku Versailles. Možností je nespočetně mnoho, ale jednu věc mají společnou – lístky na ně si můžete zakoupit zde, na webových stránkách ListkyPariz.cz, kde si můžete lístky na vše co Paříž nabízí zakoupit z pohodlí vašeho domova.

  • Více než 3.4 milióny prodaných vstupenek

    Přes 4000 nabídek ve 30 městech

  • 100% bezpečný platební systém

    Nákup na našich stránkách je naprosto bezpečný

  • Platba v Kč

    Bez jakýchkoliv skrytých poplatků

Similar experiences

Mohlo by Vás zaujmout

Okružní jízda, plavba po řece a Eiffelova věž

4.2 (304)
Ze Kč 1973
Tato trojitá exkurze zvaná "Paris Panoramic Tour" Vám dá příležitost objevit Paříž, její historii a úžasné budovy z pohodlí luxusního autobusu, při plavbě po řece Seině a z výšky Eiffelovy věže.

První částí prohlídky je jízda autobusem se zvukovými komentáři (dostupné ve 13 jazycích včetně angličtiny, španělštiny, francouzštiny, němčiny, italštiny či holandštiny), které vám pomohou porozumět historii Paříže a poznat její hlavní náměstí, mosty, hlavní ulice a budovy, např.: náměstí Opery, Concorde, Champs-Élysées, Vítězný oblouk, náměstí Trocadéro, Invalidovna, Pont-Neuf, Náměstí Bastilly a opera, katedrála Notre-Dame, Lucemburské zahrady, Saint-Germain des Prés a Eiffelova věž

Okružní cesta autobusem končí pod Eiffelovou věží a odtud vás posádka přivítá na palubě jednoho ze tří trimaranů patřících společnosti Bateaux Parisiens , na druhou část prohlídky, hodinovou plavbu po řece Seině .

Tyto lodě jsou kompletně prosklené, s terasou na zádi a uličkami po všech stranách, a jsou přímo navržené pro vyhlídkové plavby a poznávání bohaté architektury města. V individuálních přehrávačích je k dispozici barvitý komentář doplněný hudbou a písněmi ilustrujícími nejrůznější doby a místa (dostupné ve 13 jazycích včetně angličtiny, španělštiny, francouzštiny, němčiny, italštiny či holandštiny).

Plavba lodí končí taktéž pod Eiffelovou věží, kde bez fronty pokračujete přímo do výtahu až do 2. patra Eiffelovy věže , kde můžete zažít nádherný panoramatický výhled na Paříž, což je poslední část „Paris Panoramic Tour“. V případě zájmu je možné si na místě zakoupit lístky ještě do 3. patra Eiffelovy věže.


Trvání : 5 hodiny (závisí na čase stráveném na Eiffelově věži)

Okružní jízda, plavba po řece a Eiffelova věž / Paris Panoramic Tour začíná na adrese: 2 Rue de Pyramides 75001 Paris a končí na Eiffelově věži!

Important Information:
-On few occasions the visit to the Eiffel Tower could be replaced by a visit at the Montparnasse Tower. The Montparnasse Tower offers the best 360° view to discover Paris: facing the Eiffel Tower, the panoramic view is the best location to admire the top attractions and monuments the city has to offer.
-We will of course do all we can to visit the Eiffel Tower on this tour, but cannot guarantee this at time of booking.
-You, as a client, will be informed of the tour itinerary on the day of departure, not before.
- Should the itinerary include the Montparnasse Tower instead of the Eiffel Tower, you can choose to cancel (on the spot) and get a full refund.
- If you accept the Montparnasse option and join the tour you cannot afterwards ask for refund.
-Please remember that this tour always ends at the Eiffel Tower, allowing time for photo opportunities!
-Again, it is important to stress, that visit to Montparnasse Tower instead of The Eiffel Tower, will only happens on very few dates, the vast majority of tour dates will incl. a visit to the Eiffel Tower.

Kategorie vstupenek

Dospělý (12+)
Dítě (3-11)
Dítě (0-2): Zdarma

Otevírací doba

Okružní jízdy začínají každý den v 9:00, 10:30, 12:00, 14:45 a 16:00 hod.
Rezervovat nyní

Fantastické: 4.2 – 304 reviews

Bestseller

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Ušetřete čas – nestůjte ve frontě

Audio guide

Otevírací doba

Adresa

Okružní jízda, plavba po řece a Eiffelova věž

Adresa
PARISCityVISION 2 Rue des Pyramides 75001 Paris

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy