Hledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Eiffelova věž: Oběd v 1. patře + prohlídka města + plavba

4.1 (11)
Ze 3 515 Kč

Eiffelova věž: Oběd v Madame Brasserie v 1. patře + prohlídka města + plavba! Večer zahájíte prohlídkou Paříže z autobusu. Poté si budete moci vychutnat příjemný oběd v Madame Brasserie v 1. patře Eiffelovy věže, kde si při obědě vychutnáte výhled na město. Prohlídka končí úchvatnou plavbou po Seině.

Přehled

- Žádné čekání ve frontách před Eiffelovou věží
- Oběd v Madame Brasserie v 1. patře Eiffelovy věže
- Nádherná plavba po Seině
- Prohlídka města Paříž autobusem
- Audio průvodce
- Vaše vstupenka, včetně výtahu do pater Eiffelovy věže

Co mohu očekávat?

První částí vaší prohlídky je jízda autobusem Paříží s výhledem na památky. Součástí je audio komentář ve kterém se dozvíte víc o fascinující historii Paříže. 

Zároveň se vám naskytne pohled na hlavní náměstí, mosty, hlavní ulice a budovy města, jako jsou Opera náměstí, Concorde, Champs-Elysees, Arc de Triomphe, Trocadero square, Invalides, Pont-Neuf, Bastille náměstí a samozřejmě neuvěřitelná Eiffelova věž. 

Prohlídka autobusem končí u základů Eiffelovy věže. Zde vás přivítáme na palubě jednoho ze tří trimaranů na plavbu po řece Seině po dobu 1 hodiny na druhou část prohlídky.  

Lodě jsou zcela prosklené a vybavené terasou po celém okruhu, jsou tedy dokonalé pro objevování a obdivování krás městské architektury. Zde získáte individuálního audio průvodce, který budou doprovázet texty a hudba, které se spustí v různých místech a časech. 

Plavba kolem památek končí u základů Eiffelovy věže, zde se vyvarujete frontám a půjdete přímo k výtahu, který vás vyveze do 1. patra Eiffelovy věže. Zde si můžete užít menu o 3 chodech (pití je součástí) v restauraci Madame Brasserie jako poslední část prohlídky! 

Pro příklad menu prosím klikněte SEM

Upozorňujeme, že 3 elementy této prohlídky: Městská prohlídka Paříže autobusem, následovaná plavbou po řece Seině a nakonec oběd na Eiffelově věži nemusí být v tomto pořadí. Itinerář se může změnit s velmi krátkým upozorněním a může být následující: Oběd na Eiffelově věži, následně autobusová prohlídka Paříže a nakonec plavba po Seině nebo v jakémkoliv jiném pořadí! 

Jak to funguje?

Jak získám vstupenky? 
Krátce po dokončení rezervace obdržíte přímo na svůj e-mail elektronickou vstupenku. Akceptují se i vstupenky na mobilním telefonu.  

Na místo setkání se prosím dostavte 10 minut před začátkem prohlídky. Adresa setkání je v bezprostřední blízkosti Eiffelovy věže a bude viditelně uvedená na vaší e-vstupence. Zde se setkáte s průvodcem nebo zástupcem, který vás dovede k Eiffelově věži a ujistí se, že máte prioritní přístup na Eiffelovu věž. Je důležité se na místo setkání dostavit minimálně 10 minut před dobou odchodu, průvodce nemá možnost čekat na pozdně příchozí.   

Důležitá informace

- Audio průvodce je aplikace, kterou je možné si stáhnout na mobilní zařízení. Přineste si prosím vlastní sluchátka pro mobilní zařízení, díky tomu si budete moci na telefonech audio průvodce poslechnout. 
- Náš průvodce se ujistí, že získáte prioritní přístup k výtahům, s minimální dobou čekání. Není však možné vynechat fronty u bezpečnostní prohlídky, ty jsou povinné. Zde můžete očekávat určitou dobu čekání, než proběhne bezpečnostní prohlídka, kterému se není možné vyvarovat.  

Kategorie vstupenek

Dospělý (12+)
Dítě (3-11)
Dítě (0-2): Zdarma

Otevírací doba

Zkontrolujte prosím kalendář pro datum a čas.

Co není součástí?

- Přístup do 2. a 3. patra Eiffelovy věže 

Rezervovat nyní

Fantastické: 4.1 – 11 recenze

Koupit

Čt, 1 srp 2024

Výtahem

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Ušetřete čas – nestůjte ve frontě

Audio průvodce

Doba trvání: 5 Hodiny 30 Minuty

Co je součástí?

- Přístup do 1. patra Eiffelovy věže 
- Oběd v Madame Brasserie
- Káva nebo čaj a voda jsou součástí vašeho oběda
- Vybrané nápoje, víno, pivo a nealkoholické nápoje jsou během oběda součástí 
- Nádherná plavba po Seině
- Prohlídka města Paříž autobusem
- Audio průvodce

Otevírací doba

Adresa

Eiffelova věž: Oběd v 1. patře + prohlídka města + plavba

Adresa
Place de Sydney, 75015 Paris

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy