Vyhledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

Lístky do Paříže

Vítejte na stránkách ListkyPariz.cz, stránkách pro všechny zájemce o lístky do kabaretů a na nejrůznější atrakce a okružní jízdy po Paříži. Zde si můžete zakoupit lístky např. do Moulin Rouge, Lido de Paris, nebo vyzkoušejte třeba večeři na Eiffelově věži, prohlídku Louvru s průvodcem, večeři při plavbě po řece Seině nebo návštěvu zámku Versailles. Možností je nespočetně mnoho, ale jednu věc mají společnou – lístky na ně si můžete zakoupit zde, na webových stránkách ListkyPariz.cz, kde si můžete lístky na vše co Paříž nabízí zakoupit z pohodlí vašeho domova.

  • Více než 3.4 milióny prodaných vstupenek

    Přes 4000 nabídek ve 30 městech

  • 100% bezpečný platební systém

    Nákup na našich stránkách je naprosto bezpečný

  • Platba v Kč

    Bez jakýchkoliv skrytých poplatků

Similar experiences

Mohlo by Vás zaujmout

Den v Paříži

4.4 (38)
Ze Kč 4192
Exkurze “Den v Paříži” je nejlepším způsobem, jak poznat Paříž, včetně návštěvy Louvru a Notre Damu, plavby po Seině a obědu na Eiffelově věži!

Vzhledem k tomu, že všechny památky se nacházejí poblíž řeky Seiny, vymysleli jsme pro vás netradiční způsob dopravy – člun . Den začíná prohlídkou s průvodcem v hlavních částech muzea Louvre , obsahující díla jako „Venuše Mélská “, „Niké Samothrácká “ či „Mona Lisa “ od malíře Leonarda da Vinciho .

Poté vás člun dopraví po řece Seině, z níž můžete obdivovat mnoho nádherných Pařížských památek, až k Eiffelově věži , kde je pro vás přichystán oběd (2 chody včetně nápojů) , unikátně umístěný v nové restauraci v 1. patře věže. Následuje volný čas na Eiffelově věži.

Poté na vás opět čeká člun a následuje výlet do katedrály Notre Dame . Prohlídka s průvodcem v tomto gotickém architektonickém zázraku postaveném v letech 1163 až 1345 je v ceně exkurze.

Veškeré vstupné i oběd jsou v ceně exkurze!

Trvání : 7,5 hodiny  
Časy odjezdů : Exkurze začíná v 9:30 (duben – říjen: po a st – ne, listopad – březen: po, pá – ne). Kromě každé první neděle v měsíci. Dostavte se prosím na místo alespoň 20 min. před odjezdem.

Prohlídka muzea Louvre začíná na adrese: 214, Rue de Rivoli, 75001 Paris, a končí v Notre Damu!

Poznámka : Přeprava z adresy 214, Rue de Rivoli, 75001 Paris, přes Tuilerijské zahrady do muzea Louvre, je pěšky!

Kategorie vstupenek

Dospělý (12+)
Dítě (3-11)
Dítě (0-2): Zdarma

Otevírací doba

Exkurze začíná v 9:30: duben – říjen: po, st, čt, pá, so, ne listopad – březen: po, pá, so, ne

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Otevírací doba

Adresa

Den v Paříži

Adresa
PARISCityVISION 2 Rue de Pyramides 75001 Paris

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy