Vyhledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

Lístky do Paříže

Vítejte na stránkách ListkyPariz.cz, stránkách pro všechny zájemce o lístky do kabaretů a na nejrůznější atrakce a okružní jízdy po Paříži. Zde si můžete zakoupit lístky např. do Moulin Rouge, Lido de Paris, nebo vyzkoušejte třeba večeři na Eiffelově věži, prohlídku Louvru s průvodcem, večeři při plavbě po řece Seině nebo návštěvu zámku Versailles. Možností je nespočetně mnoho, ale jednu věc mají společnou – lístky na ně si můžete zakoupit zde, na webových stránkách ListkyPariz.cz, kde si můžete lístky na vše co Paříž nabízí zakoupit z pohodlí vašeho domova.

  • Více než 3.4 milióny prodaných vstupenek

    Přes 4000 nabídek ve 30 městech

  • 100% bezpečný platební systém

    Nákup na našich stránkách je naprosto bezpečný

  • Platba v Kč

    Bez jakýchkoliv skrytých poplatků

Similar experiences

Mohlo by Vás zaujmout

Večerní projížďka po Paříži, plavba a Eiffelova věž

4.2 (188)
Ze Kč 2343
Prohlídka Eiffelovy věže, plavba a osvětlení v Paříži – v noci – vám pomůže poznat všechny aspekty Paříže, chytrým a příjemným způsobem.

První část této exkurze začíná prohlídkou 2. patra Eiffelovy věže (vstupenka v ceně), pravděpodobně nejznámější budovy v Paříži, z níž můžete zažít fantastický výhled na celou Paříž.

Druhá část této exkurze po Paříži je nádherná plavba lodí po řece Seině , z níž uvidíte mnoho krásně osvětlených Pařížských památek.

Poslední část vám dá příležitost seznámit se s Paříží, její historií, stromy a kavárnami lemovanými „boulevardy“ a překrásně nasvícenými památkami a náměstími: Concorde, náměstí Vendôme, náměstí Opery, kostel sv. Máří Magdalény, Rue Royale, Champs-Élysées, Vítězný oblouk, náměstí Trocadéro, Invalidovna, Notre-Dame, náměstí Chatelet a mnoho dalších atrakcí.

K dispozici během exkurze jsou individuální sluchátka s komentářem v: francouzštině, angličtině, španělštině, němčině, italštině.

Trvání : 4 hodiny  
Časy odjezdů : Každý den v 18:15. Dostavte se prosím na místo alespoň 30 min. před odjezdem.

Večerní projížďka po Paříži, plavba a Eiffelova věž / Prohlídka Eiffelovy věže, plavba a osvětlení začíná a končí na adrese: 2 Rue des Pyramides, 75001 Paris!

Kategorie vstupenek

Dospělý (12+)
Dítě (3-11)
Dítě (0-2): Zdarma

Otevírací doba

Exkurze začíná každý večer v 18:15
Rezervovat nyní

Fantastické: 4.2 – 188 reviews

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Ušetřete čas – nestůjte ve frontě

Audio guide

Otevírací doba

Adresa

Večerní projížďka po Paříži, plavba a Eiffelova věž

Adresa
PARISCityVISION 36 Avenue de la Bourdonnais 75007 Paris

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy