Vyhledat vstupenky

Similar experiences

Mohlo by Vás zaujmout

Večeře na Eiffelově věži, plavba a Moulin Rouge

Ze Kč 7849
Povečeřte v 1. patře Eiffelovy věže v Paříži, poté se vydejte na plavbu po řece Seině a nakonec zažijte večer v Moulin Rouge! Perfektní večer s naším nejoblíbenějším programem v Paříži!

Večer začíná večeří (nápoje v ceně) v nové restauraci „58 Tour Eiffel “ v prvním patře Eiffelovy věže , a pokračuje prohlídkou hlavních Pařížských památek při plavbě po řece Seině .

Po plavbě vás autobus zaveze k Moulin Rouge , kde navštívíte nejnovější kabaretní vystoupení Féeire . V Moulin Rouge dostane každá osoba sklenku šampaňského.

Na cestu mezi atrakcemi a zpět je zajištěn luxusní autobus a po celou dobu je k dispozici průvodce mluvící francouzsky a anglicky!

Poznámky :
* Restaurace „58 Tour Eiffel“ a Moulin Rouge jsou velice populárními turistickými místy a mohou se zde vyskytnout fronty a čekání na vstup, jak do restaurace, tak do Moulin Rouge. Za čekání neneseme zodpovědnost.
* V Moulin Rouge je často velký počet zákazníků, takže prostor může působit přeplněně a stísněně.
* Je-li ve vaší skupině více než 8 lidí, pak je možné, že nedostanete samostatný stůl v restauraci „58 Tour Eiffel“ a můžete být rozděleni k více stolům!
* V ojedinělých případech, často z důvodu počasí, se plavba lodí přesouvá před večeři v restauraci „58 Tour Eiffel“. K tomuto často dochází nečekaně, a proto nemáme možnost vás o tom předem informovat. Za tuto změnu programu neneseme zodpovědnost.
* Společenský oděv podmínkou

Trvání : 7-8 hodin
Časy odjezdů : Každý den v 18:15. Dostavte se prosím na místo alespoň 30 min. před odjezdem.

Večeře na Eiffelově věži, plavba a Moulin Rouge začíná a končí na adrese: 2 Rue des Pyramides, 75001 Paris!
Poznámka : V autobuse nám můžete sdělit, ve kterém hotelu bydlíte, a je-li to v centru Paříže, autobus na cestě zpět zastaví poblíž vašeho hotelu, kde můžete vystoupit.

Kategorie vstupenek

Dospělý (12+)
Dítě (6-11)
Dítě (0-5): Zdarma

Otevírací doba

Exkurze začíná každý večer v 18:15

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Tisknutelný kupón

Ušetřete čas – nestůjte ve frontě

Otevírací doba

Adresa

Večeře na Eiffelově věži, plavba a Moulin Rouge

Adresa
PARISCityVISION 36 Avenue de la Bourdonnais 75007 Paris

×