Hledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Eiffelova věž: Večeře, Plavba & Moulin Rouge

4.4 (58)
Ze 13 555 Kč

Užijte si romantický večer v Paříží během kterého si můžete užít večeři v 1. patře Eiffelovy věže. Následně na vás čeká večerní okružní plavba po Seině během které budete moci obdivovat krásy večerní Paříže. Celý večer zakončíte dechberoucím kabaretním představením ve slavném Moulin Rouge - půlka šampaňského v ceně! Toto je ten dokonalý večer v Paříži - a jedna z našich nejoblíbenějších nabídek! 

Přehled

- Romantický večer v Paříži
- Návštěva 1. patra Eiffelovy věže 
- Dechberoucí kabaretní představení v Moulin Rouge
- Půl lahve šampaňského v Moulin Rouge 
- Večerní okružní plavba po Seině 
- Vynikající večeře uvnitř Eiffelovy věže 
- V doprovodu průvodce 
- Doprava během prohlídky zdarma 

Co mohu očekávat?

Celá prohlídka začíná příjemnou večeří s nápoji v restauraci Restaurant 58 Tour Eiffel, umístěné v 1. patře Eiffelovy věže. Zážitek z dobrého jídla a výhledu na Paříž jen tak nezapomenete! 

Po večeři se vydáte na loď od společnosti Bateaux Parisiens, která na vás bude čekat hned u základů Eiffelovy věže. Nyní si můžete užít večerní okružní plavbu po Seině, během které se vám naskytne pohled na večerní a osvětlené ikonické památky Paříže. 

Po okružní plavbě vás autobus zaveze do Moulin Rouge, kde si budete moci užít slavný Moulin Rouge kabaret. V ceně je navíc půl lahve šampaňského, kterou si můžete užít během představení. 

Luxusní autobus vás převeze mezi jednotlivými částmi prohlídky a těšit se můžete také na průvodce, který ovládá anglický a francouzský jazyk a bude vás doprovázet během celé prohlídky. 

Jak to funguje?

Krátce po dokončení rezervace bude vaše e-vstupenka odeslána na uvedenou e-mailovou adresu. Tu stačí vytisknout a přinést s sebou na prohlídku. 

Kde prohlídka začíná? 
Prohlídka začíná v kancelářích našeho agenta, PARISCityVISION, v blízkosti muzea Louvre. Přesná adresa bude uvedena na vaší e-vstupence. 

Dostavte se prosím s předstihem 30 minut. 

Kde prohlídka končí? 
Prohlídka končí zpět v místě kanceláří PARISCityVISION v Paříži. 

V autobuse se vás dotáží na váš hotel, pokud se nachází v centru Paříže, zastaví autobus v jeho blízkosti. Zde si budete moci vystoupit.

Důležitá informace

- Restaurace Restaurant 58 Tour Eiffel a Moulin Rouge patří mezi turisticky oblíbená místa, je proto možné, že se vytvoří fronty, které nemůžeme ovlivnit. 
- Jelikož je Moulin Rouge často naplněno do své kapacity, můžete se setkat s omezeným prostorem. 
- V restauraci Restaurant 58 není garantován vlastní stůl, a to ani v případě větších skupin. Je možné, že budete stůl sdílet s jinými hosty. 
- Ve výjimečných případech, nejčastěji vlivem počasí, je možné, že bude okružní plavba upřednostněna před večeří. To se může stát náhle, bez předešlého upozornění. Za vzniklé nepříjemnosti se vám omlouváme. 
- V některých případech se může stát, že okružní plavba nebude k dispozici pro vámi zarezervovaný čas. V takovém případě vám bude předán kupón na okružní plavbu, který budete moci využít dle vašich časových možností. 

Kategorie vstupenek

Dospělý (12+)
Dítě (6-11)

Koupit

Po, 2 říj 2023

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Ušetřete čas – nestůjte ve frontě

Živý průvodce

Co je součástí?

- Přístup do 1. patra Eiffelovy věže 
- Večeře uvnitř Eiffelovy věže
- Okružní plavba po Seině 
- Představení v Moulin Rouge 
- Půlka lahve šampaňského 
- Průvodce 
- Doprava zdarma během prohlídky 

Z důvodu rekonstrukce je restaurace Restaurant 58 uzavřena do dubna 2020. Restaurace je nahrazena večeří na terase Eiffelovy věže v jejím 1. patře. 

Čas odchodu

Adresa

Eiffelova věž: Večeře, Plavba & Moulin Rouge

Adresa
Place de Sydney, 75015 Paris

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy