Vyhledat vstupenky

Similar experiences

Mohlo by Vás zaujmout

Večeře na lodi, Eiffelova věž a Moulin Rouge

Ze Kč 6790
Povečeřte při plavbě po řece Seině, navštivte Eiffelovu věž a zakončete večer kabaretem v Moulin Rouge v Paříž! Co více si můžete od noci v Paříži přát?

Večer začíná večeří na palubě jedné z lodí „Marina de Paris “, zatímco za oknem se odehrává přehlídka nejkrásnějších památek podél břehu řeky Seiny! Menu na lodi: Výběr z předkrmů, hlavní jídlo à la carte, výběr z dezertů a sklenička vína.

Loď přistane pod Eiffelovou věží , kde bez fronty můžete pokračovat až do 2. patra Eiffelovy věže, kde můžete zažít nádherný panoramatický výhled na Paříž.

Na závěr tohoto večera plného zážitků vás autobus zaveze k Moulin Rouge , kde navštívíte nejnovější kabaretní vystoupení Féeire . V Moulin Rouge dostane každá osoba půl láhve šampaňského

Na cestu mezi atrakcemi a zpět je zajištěn luxusní autobus a po celou dobu je k dispozici průvodce mluvící francouzsky a anglicky!

Poznámky:
* Moulin Rouge je velice populárním turistickým místem a mohou se zde vyskytnout fronty a čekání na vstup. Za čekání neneseme zodpovědnost.
* V Moulin Rouge je často velký počet zákazníků, takže prostor může působit přeplněně a stísněně.
* Je-li ve vaší skupině více než 8 lidí, pak je možné, že nedostanete samostatný stůl na lodi „Marina de Paris“ a můžete být rozděleni k více stolům!
* Společenský oděv podmínkou

Trvání : 7-8 hodin
Časy odjezdů : Každý den v 18:00. Dostavte se prosím na místo alespoň 30 min. před odjezdem.

Večeře na lodi, Eiffelova věž a Moulin Rouge začíná a končí na adrese: PARIScityVISION, 2, Rue Des Pyramides, 75001 Paris. 

Poznámka : V autobuse nám můžete sdělit, ve kterém hotelu bydlíte, a je-li to v centru Paříže, autobus na cestě zpět zastaví poblíž vašeho hotelu, kde můžete vystoupit.

Kategorie vstupenek

Dospělý (12+)
Dítě (6-11)
Dítě (0-5): Zdarma

Otevírací doba

Exkurze začíná každý večer v 18:00. Od 1. listopadu do 31. března pouze od čtvrtka do sobota.

Tisknutelný kupón

Otevírací doba

Adresa

Večeře na lodi, Eiffelova věž a Moulin Rouge

Adresa
PARISCityVISION 2 Rue de Pyramides 75001 Paris

×