Hledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Versailles: Bez fronty - All Inclusive vstup včetně parku - 1 den

3.7 (3)
Ze 493 Kč

Vyhněte se frontám u Zámku ve Versailles a procházejte se nádherným Versailleským parkem! S touto vstupenkou se dozvíte vše o francouzské královské historii, a to díky audio průvodci zdarma. Děti mladší 18 let navíc můžete vzít s sebou zcela zdarma!

Přehled

- Vyhněte se frontám u Zámku ve Versailles 
- Navštivte královský park 
- Seznamte se francouzskou královskou historií 
- Půjčte si audio průvodce 
- Vezměte s sebou děti mladší 18 let zdarma 

Co mohu očekávat?

Na počátcích bylo Versailles pouze malou loveckou chatou, ta se však přeměnila na velkolepé sídlo Krále Slunce, Ludvíka XIV. V dřívějších dobách byli králové uctíváni. Také proto je centrem celého paláce královská ložnice a jejím centrem královo lóže. Právě ke králi se měli upínat všechny pohledy a jemu se měli všichni klanět. V tomto paláci se nachází bezpočet detailů! 

V momentě kdy kráčíte po mramorových schodech vás jeden směr zavede ke Královským komnatám, druhý vede ke komnatám Královny, a to je jen malá část míst, které navštívíte. Uvidíte také Královy komnaty, které hrají elegantním dekorem nebo grandiózní Zrcadlovou Síň, která sloužila k okouzlení hostů paláce a ze které je nádherný výhled na královské zahrady. 

Versailles je plné detailů vytvořených ze zlata a mramoru, což z něj vytváří unikátní místo. Palác je však také důležitou francouzské historie. Před palácem se nacházejí dvě brány, druhá brána byla zničena během revoluce  a je skutečným vstupem do paláce. 

Není možné mluvit o Versailleském paláci a nezmínit Ludvíka XVI. a Marii-Antoinettu. Během své návštěvy vstoupíte do pokoje, který má ve zdi otvor pro dveře, právě tudy Marie-Antoinette utekla.  Skrze svého audio průvodce se dozvíte více o historii Marie-Antoinetty, revoluci, ale také debatě na téma věty "Nechte je jíst dort". Skutečně to královna řekla, nebo se jedná pouze o fámu? 

Jak to funguje?

Krátce po dokončení rezervace bude vaše e-vstupenka odeslána na vámi uvedenou e-mailovou adresu. Tuto si vytiskněte a přineste s sebou. 

Kategorie vstupenek

Dospělý (18+)
Dítě (0-17): Zdarma 

Otevírací doba

Denně mezi 9:00 - 18:30 Poslední vstup: 18:00

Koupit

Čt, 30 bře 2023

Change date free of charge Change date free of charge
You can now change your booked date free of charge! Simply use the form under Contact Us or send us an email to let us know the new date no later than 5 days before your booked date

Vratné vstupenky Vratné vstupenky
Možnost vrácení vstupenek do 48 hodin před datem představení. Na vrácení může se může vztahovat storno poplatek až 20 % (na vstupenku).

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Ušetřete čas – nestůjte ve frontě

Co je součástí?

- Přeskočení fronty u Zámku ve Versailles 
- Přístup do zámeckého parku 
- Audio průvodce 
- Vstup pro děti mladší 18 let zdarma 

Otevírací doba

Adresa

Vstupenky do Versailles zahrnují také audio průvodce

Adresa
Le Bar du Château 9 rue Colbert 78000 Versailles

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy