Hledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Versailles: Bez fronty - All Inclusive vstup včetně parku - 1 den

3.7 (3)
Ze 508 Kč

Vyhněte se frontám u Zámku ve Versailles a procházejte se nádherným Versailleským parkem! S touto vstupenkou se dozvíte vše o francouzské královské historii, a to díky audio průvodci zdarma. Děti mladší 18 let navíc můžete vzít s sebou zcela zdarma!

Přehled

- Vyhněte se frontám u Zámku ve Versailles 
- Navštivte královský park 
- Seznamte se francouzskou královskou historií 
- Půjčte si audio průvodce 
- Vezměte s sebou děti mladší 18 let zdarma 

Co mohu očekávat?

Na počátcích bylo Versailles pouze malou loveckou chatou, ta se však přeměnila na velkolepé sídlo Krále Slunce, Ludvíka XIV. V dřívějších dobách byli králové uctíváni. Také proto je centrem celého paláce královská ložnice a jejím centrem královo lóže. Právě ke králi se měli upínat všechny pohledy a jemu se měli všichni klanět. V tomto paláci se nachází bezpočet detailů! 

V momentě kdy kráčíte po mramorových schodech vás jeden směr zavede ke Královským komnatám, druhý vede ke komnatám Královny, a to je jen malá část míst, které navštívíte. Uvidíte také Královy komnaty, které hrají elegantním dekorem nebo grandiózní Zrcadlovou Síň, která sloužila k okouzlení hostů paláce a ze které je nádherný výhled na královské zahrady. 

Versailles je plné detailů vytvořených ze zlata a mramoru, což z něj vytváří unikátní místo. Palác je však také důležitou francouzské historie. Před palácem se nacházejí dvě brány, druhá brána byla zničena během revoluce  a je skutečným vstupem do paláce. 

Není možné mluvit o Versailleském paláci a nezmínit Ludvíka XVI. a Marii-Antoinettu. Během své návštěvy vstoupíte do pokoje, který má ve zdi otvor pro dveře, právě tudy Marie-Antoinette utekla.  Skrze svého audio průvodce se dozvíte více o historii Marie-Antoinetty, revoluci, ale také debatě na téma věty "Nechte je jíst dort". Skutečně to královna řekla, nebo se jedná pouze o fámu? 

Jak to funguje?

Krátce po dokončení rezervace bude vaše e-vstupenka odeslána na vámi uvedenou e-mailovou adresu. Tuto si vytiskněte a přineste s sebou. 

Kategorie vstupenek

Dospělý (18+)
Dítě (0-17): Zdarma 

Otevírací doba

Denně mezi 9:00 - 18:30 Poslední vstup: 18:00

Koupit

St, 24 čec 2024

Vratné vstupenky Vratné vstupenky
Možnost vrácení vstupenek do 48 hodin před datem představení. Na vrácení může se může vztahovat storno poplatek až 20 % (na vstupenku).

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Ušetřete čas – nestůjte ve frontě

Co je součástí?

- Přeskočení fronty u Zámku ve Versailles 
- Přístup do zámeckého parku 
- Audio průvodce 
- Vstup pro děti mladší 18 let zdarma 

Otevírací doba

Adresa

Versailles: Bez fronty - All Inclusive vstup včetně parku - 1 den

Adresa
Le Bar du Château 9 rue Colbert 78000 Versailles

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy