Hledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Versailles: Bez front - All Inclusive vstup - 1 den

 
 

Vyhněte se frontám ve všech prostorách Zámku ve Versailles v Paříži a prohlédněte si jej vlastním tempem díky tomuto all inclusive vstupu s jednodenní platností. Procházejte se Zámkem ve Versailles s audio průvodcem, prohlédněte si dům Marie Antoinetty a seznamte se s historií francouzské královské rodiny. Dále se můžete projít nádhernými zahradami, užít si Hudební fontánu a její představení nebo navštívit Malý a Velký Trianon. 

Přehled

- Vyhněte se frontám u Zámku ve Versailles 
- Prozkoumejte zámek vlastním tempem
- Seznamte se s historií francouzské královské rodiny 
- Prohlédněte si dům Marie Antoinetty 
- Užijte si audio průvodce zámkem zdarma 
- Procházejte se nádhernými zahradami 
- Užijte si představení Hudební fontány 
- Navštivte Malý a Velký Trianon. 

Co mohu očekávat?

Versailleský palác se nachází necelých 20 kilometrů od Paříže. Původně se jednalo o loveckou chatu Ludvíka XIII. Ludvík XIV., také zvaný Král Slunce, však v tomto místě viděl potenciál a nechal vystavět Versailleský palác, jehož úkolem bylo chránit monarchii. Král se zároveň neustále pral o moc se šlechtou, a také proto šlechta sídlila v tomto paláce, kde na ně mohl král dohlížet!

Hazard, večeře, lovy a skvostné večírky, to je jen malý výčet událostí, které se ve Versailles odehrávaly před revolucí v roce 1789. Pokoje paláce jsou velkolepé - některé mají krby, jiné dveře ve zlaté a bílé barvě - a každá místnost má svůj účel. Ve skutečnosti tento palác disponuje 700 pokoji a přebývat v něm může až 20 000 lidí. Představte si, že zde musíte uklízet - to by vám doslova vyrazilo dech! 

Kromě prohlídky tohoto velkolepého místa navštívíte také Malý a Velký Trianon, dům Marie-Antoinetty a samozřejmě také nádherné barokní zahrady a její dechberoucí fontány a bazénky. Během jejich výstavby za Ludvíka XIV. na těchto zahradách a paláci pracovalo na 36 000 lidí. 

Díky audio průvodci se dozvíte více o historii tohoto paláce. Pokud se rozhodnete palác navštívit během letních měsíců, čeká na vás překvapení: od dubna do října se o víkendech koná hudební fontánové představení. Fontány v královských zahradách ožívají za doprovodu barokní hudby. Budete si připadat jako když cestujete časem zpět do minulosti královské éry!

Jak to funguje?

Krátce po dokončení rezervace bude e-vstupenka odeslána na vaši e-mailovou adresu. Tyto vstupenky si vytiskněte a přineste s sebou do Paříže.

Jakou má vstupenka platnost? 
Vaše vstupenka je platná na datum, které bylo zvoleno během rezervace. Časového slotu během rezervace si prosím nevšímejte, ten je v tomto případě neplatný. 

Ve kterých jazycích je audio průvodce dostupný? 
Audio průvodce pro Zámek ve Versailles je dostupný v 11 jazycích: francouzský, anglický, německý, španělský, italský, ruský, čínský (mandarínština), japonský, portugalský, korejský a polský. 

Kategorie vstupenek

Dospělý (18+)
Dítě (3-17)
Dítě (0-2): Zdarma

Otevírací doba

Denně mezi 9:00 a 18:30 Poslední vstup je možný v: 18:00

Koupit

Čt, 30 bře 2023

Change date free of charge Change date free of charge
You can now change your booked date free of charge! Simply use the form under Contact Us or send us an email to let us know the new date no later than 5 days before your booked date

Vratné vstupenky Vratné vstupenky
Možnost vrácení vstupenek do 48 hodin před datem představení. Na vrácení může se může vztahovat storno poplatek až 20 % (na vstupenku).

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Audio guide

Co je součástí?

- Přeskočení front na vstupenky do Versailles
- Návštěva Versailleského parku 
- Návštěva domu Marie Antoinetty, Malého a Velkého Trianonu
- Představení Hudební fontány 
- Audio průvodce 

Otevírací doba

Adresa

Versailles Pas s Audio průvodcem + Zahrady

Adresa
Le Bar du Château 9 rue Colbert 78000 Versailles

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy