Hledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Versailles: Bez front - All Inclusive vstup - 1 den

 
 

Vyhněte se frontám ve všech prostorách Zámku ve Versailles v Paříži a prohlédněte si jej vlastním tempem díky tomuto all inclusive vstupu s jednodenní platností. Procházejte se Zámkem ve Versailles s audio průvodcem, prohlédněte si dům Marie Antoinetty a seznamte se s historií francouzské královské rodiny. Dále se můžete projít nádhernými zahradami, užít si Hudební fontánu a její představení nebo navštívit Malý a Velký Trianon. 

Přehled

- Vyhněte se frontám u Zámku ve Versailles 
- Prozkoumejte zámek vlastním tempem
- Seznamte se s historií francouzské královské rodiny 
- Prohlédněte si dům Marie Antoinetty 
- Užijte si audio průvodce zámkem zdarma 
- Procházejte se nádhernými zahradami 
- Užijte si představení Hudební fontány 
- Navštivte Malý a Velký Trianon. 

Co mohu očekávat?

Versailleský palác se nachází necelých 20 kilometrů od Paříže. Původně se jednalo o loveckou chatu Ludvíka XIII. Ludvík XIV., také zvaný Král Slunce, však v tomto místě viděl potenciál a nechal vystavět Versailleský palác, jehož úkolem bylo chránit monarchii. Král se zároveň neustále pral o moc se šlechtou, a také proto šlechta sídlila v tomto paláce, kde na ně mohl král dohlížet!

Hazard, večeře, lovy a skvostné večírky, to je jen malý výčet událostí, které se ve Versailles odehrávaly před revolucí v roce 1789. Pokoje paláce jsou velkolepé - některé mají krby, jiné dveře ve zlaté a bílé barvě - a každá místnost má svůj účel. Ve skutečnosti tento palác disponuje 700 pokoji a přebývat v něm může až 20 000 lidí. Představte si, že zde musíte uklízet - to by vám doslova vyrazilo dech! 

Kromě prohlídky tohoto velkolepého místa navštívíte také Malý a Velký Trianon, dům Marie-Antoinetty a samozřejmě také nádherné barokní zahrady a její dechberoucí fontány a bazénky. Během jejich výstavby za Ludvíka XIV. na těchto zahradách a paláci pracovalo na 36 000 lidí. 

Díky audio průvodci se dozvíte více o historii tohoto paláce. Pokud se rozhodnete palác navštívit během letních měsíců, čeká na vás překvapení: od dubna do října se o víkendech koná hudební fontánové představení. Fontány v královských zahradách ožívají za doprovodu barokní hudby. Budete si připadat jako když cestujete časem zpět do minulosti královské éry!

Jak to funguje?

Krátce po dokončení rezervace bude e-vstupenka odeslána na vaši e-mailovou adresu. Tyto vstupenky si vytiskněte a přineste s sebou do Paříže.

Jakou má vstupenka platnost? 
Vaše vstupenka je platná na datum, které bylo zvoleno během rezervace. Časového slotu během rezervace si prosím nevšímejte, ten je v tomto případě neplatný. 

Ve kterých jazycích je audio průvodce dostupný? 
Audio průvodce pro Zámek ve Versailles je dostupný v 11 jazycích: francouzský, anglický, německý, španělský, italský, ruský, čínský (mandarínština), japonský, portugalský, korejský a polský. 

Kategorie vstupenek

Dospělý (18+)
Dítě (3-17)
Dítě (0-2): Zdarma

Otevírací doba

Denně mezi 9:00 a 18:30 Poslední vstup je možný v: 18:00

Koupit

Pá, 26 dub 2024

Vratné vstupenky Vratné vstupenky
Možnost vrácení vstupenek do 48 hodin před datem představení. Na vrácení může se může vztahovat storno poplatek až 20 % (na vstupenku).

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Audio průvodce

Co je součástí?

- Přeskočení front na vstupenky do Versailles
- Návštěva Versailleského parku 
- Návštěva domu Marie Antoinetty, Malého a Velkého Trianonu
- Představení Hudební fontány 
- Audio průvodce 

Otevírací doba

Adresa

Versailles: Bez front - All Inclusive vstup - 1 den

Adresa
Le Bar du Château 9 rue Colbert 78000 Versailles

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy